Kontaktinfo

Spydeberg Regnskapslag

Besøksadresse:
Stegenveien 1, 1820 Spydeberg

Telefon:
69 83 55 60

Jon Baggetorp

Jon Baggetorp

Daglig leder – Autorisert Regnskapsfører
jon.baggetorp@spydregn.no

Utdanning

2-årig landbruksøkonomi ved Høgskolen i Telemark Foreleser ved etterutdanning for regnskapsførere. Medlem av bransjestandardutvalget. Medlem faglig utvalg i Økonomiforbundet

Marlen Grothe

Marlen Grothe

Autorisert Regnskapsfører
69 83 55 65
marlen.grothe@spydregn.no

Utdanning

Bachelor i økonomi og administrasjon, Høgskolen i Lillehammer

Lise Sandvoll

Lise Sandvoll

Autorisert Regnskapsfører
69 83 33 74
lise.sandvoll@spydregn.no

Ansvarsområde

Dataansvarlig

Utdanning

3-årig Revisjon ved Høgskolen i Oslo

Line Tronstad

Line Tronstad

Autorisert Regnskapsfører
69 83 33 77
line.tronstad@spydregn.no

Ansvarsområde

Fagansvarlig lønn

Utdanning

2-årig landbruksøkonomi ved Høgskolen i Telemark

Veronika Rolness Rust

Veronika Rolness Rust

Regnskapskonsulent
69 83 55 67
veronika.rust@spydregn.no

Utdanning

Økonomi og administrasjon v/ Handelshøyskolen i Trondheim

Kai Håvard Thoresen

Kai Håvard Thoresen

Regnskapskonsulent
69 83 55 63
kai.thoresen@spydregn.no

Ansvarsområde

Kunderådgiver

Utdanning

Bedriftsøkonomisk institutt (BI)

Tone Gjestang

Tone Gjestang

Autorisert Regnskapsfører
69 83 33 79
tone.gjestang@spydregn.no

Ansvarsområde

Fagansvarlig Landbruk og enkeltpersonsforetak

Dag Udahl

Dag Udahl

Autorisert Regnskapsfører
69 83 55 62
dag.udahl@spydregn.no

Ansvarsområde

Fagansvarlig AS

Utdanning

3-årig Revisjon ved BI

Karoline Hobøl

Karoline Hobøl

Regnskapskonsulent
69 83 55 66
Karoline@spydregn.no

Utdanning

Mastergrad i økonomi v/ NHH i Bergen

Anne Marit Nygaard

Anne Marit Nygaard

Regnskapssekretær
69 83 55 60
Amn@spydregn.no

Silje-Marit D. Johansen

Silje-Marit D. Johansen

Regnskapskonsulent
69 83 55 64
Smd@spydregn.no

Utdanning

Mastergrad i økonomi v/ NMBU i Ås

Julie-Maria Haug

Julie-Maria Haug

Regnskapskonsulent
69 83 53 73
Julie@spydregn.no

Utdanning

Bachelor i samfunnsøkonomi og Bachelor i økonomi og administrasjon v/ NMBU i Ås

Nina Ødegaard

Nina Ødegaard

Regnskapssekretær
69 83 55 65
Nina@spydregn.no